Kruhový tanec

Pondělí 19.00 - 21.00 

Vyšehrad, možnosti: Zarotundou, Mezilípami, Udruhé studny a pokud bude opravdu hustý déšť nebo hluboko pod nulou, zamluvím saunu pod Vyšehradem. Každou neděli pošlu vzkaz po fb.

Cena 150 Kč za tanec a 50 Kč minci do klobouku bubeníkům

Muži bubnují, jak ženy tančí.

Pro ženy kruhové tance s magickými gesty inspirované přírodními národy. Po letech učení afrických tanců (kultura Západní Afriky: Gambie, Guinea, Mali, Senegal ) se stále více přibližuji k vlastním kořenům a je krásné znovu nalézt klíč komunikace tělem s krajinou tak mírumilovnou, jako jsou Čechy.

Těším se na ženy všeho věku, kterým přání dobra sobě samé i druhým bytostem je blízké. Jemně se zpotíme a roztepeme v rytmu bubnů. Krátké popěvky nás spojí v dechu. Lekce má čtyři části:

1. rytmická rozcvička, v této části je kladen důraz na uvolnění těla, procítění rytmu a na vibraci

2. transovní tanec v kruhu s magickými gesty (vděčnost, růst, rovnováha, opasek plodnosti, ochranná věž, propouštění starého, miska darů)

3. improvizace dle tématu týdne

4. strečink s prvky jógy za zvuku kalimby a zpěvu

Doporučuji vrstvení oblečení, boty měkké nebo bosky.

Vždy je oheň v kotlíku, vždy posvátný kouř, vždy zvoní zvony.

Hudba je živá. Vzdávám hold bubeníkům a hudebníkům. S živou hudbou živý tanec. Děkuji Ephraimovi a Richardovi za vedení rytmu k transu.

© 2016 LuHawa 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky