Květnový úplňkový rituál

Již tradiční květnový rituál s LuHawou Goldin a Richardem Vítem.
Vše se odehraje na návrší bývalého keltského hradiště Závist nad Zbraslaví, kterému budeme společně věnovat svou péči. Postupně jej proměníme na veliký oltář, kde budeme moci sledovat zajímavý pohyb. Šaman by jej nazval kosmickým tancem. Budeme ladit a čistit sebe, stejně tak i samotný prostor. Muži připraví ohniště a dřevo. Ženy zazpívají vodě a připraví hostinu. Poté společně otevřeme medicínský kruh a rozdělíme se na muže a ženy. Po vyladění se na svou sílu se kruhy ve dvojité spirále přitočí do vnitřního ženského a vnějšího mužského kruhu, navzájem si muži a ženy požehnají a pak se kruhy prolnou v jeden. Toto symbolické splynutí Ženy & Muže, Bohyně & Boha oslavíme ve víru zpěvu, tance a bubnů.

S sebou si vemte jídlo na společnou hostinu bez zbytečných obalů, vodu na pití nejlépe ve skle. Vemte s sebou jen to nejnutnější, co nejméně věcí, ze kterých mohou být odpadky, minimálně plastu.

Dary duchům místa a cokoli, co budete vnímat, že má přijít pro tento okamžik na jednotlivá místa věnovaná čtyřem elementům Oheň, Voda, Země, Vzduch. Tam bude místo křišťálového oltáře a dalších směrů medicínského kruhu Srdce Nebe, Země a Střed Vesmíru.

Hradiště Závist, pěšky asi 45 min ze Zbraslavi (bus ze Smíchova, vlak). Po žluté ze zoo v břežanském údolí.

Přijměte prosím i malé doporučení. Pár dní před rituálem se snažte soustředit se na svou vlastní vnitřní sílu. K tomu dopomůže odlehčená strava, sexuální půst a vědomé soustředění na své nitro.

Vstup volný.

© 2016 LuHawa 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky