Hravé Hlasy

HRAVÉ HLASY tvořivý sbor LuHawy Goldin

Úterý 19.00 - 21.00 Vyšehrad

Cena 12 setkání 1800 Kč

Tato dílna je uzavřená, při velkém zájmu stát se členem tohoto amatérského souboru je možné po dohodě se mnou, po alespoň jedné soukromé lekci zpěvu. Sbor vznikl po třech letech otevřené dílny Hlasohrátek v divadle Kampa, proto podobnost názvu, který vymyslela členka Janička a sbor odsouhlasil. V srpnu 2014 jsme oslavili první rok. Jupí, už chodíme. Máme přibližně 25 členů, ale číslo je pohyblivé jako život sám.

Převážná většina našeho repertoáru jsou skladby z naší společné dílny či moje autorské nápady dotvořené sborem. V českém jazyce opěvujeme krásu přírody a české krajiny, sílu živlů a všech klenotů života, jež otevírají srdce: Teče voda teče, Stromy, Balkánská,Tetelí se tetelí. Některé písně jsou rituální: svatební Divoká růže, léčivá Vesmírná nebo máme písně meditativní: Andělé, inspirované z cest po světě: Sarala, Its all about trust i legrační: Give mi rizla. Také jsme nastudovali Svatováclavský chorál v prazvláštním trojhlase. Těším se na další skladby, které nám spadnou do klína a které pak v hrdle zhmotníme.

Ať naše písně žijí svým životem a dělají lidi šťastnými. To je také filosofie sboru Hravé Hlasy. Radost ze spolutvoření, hravost, hloubka sdělení, přátelství....

Měli jsme už několik koncertů. Mohli jste nás slyšet na oslavě jarní rovnodennosti ve Starém purkrabství na Vyšehradě, v čajovně Cherubín a v Lesním divadle v Řevnicích, v Rybě Naruby, na Žizkově v Autokempu i s jammem u ohně. O příštích koncertech vás budeme informovat, překlikněte na: aktuality.

Děkuji všem, kteří byli s námi kdy propojeni, a věřím, že si dodnes prozpěvují staré známé melodie. Vzkaz vám: Až dokojíte nebo se vaše cesty opět přiblíží Praze nebo až vám čas a touha dovolí, jste vítaní i jen na kukačku. Velký dík Zuze Pipkové, Divé to ženě.

© 2016 LuHawa 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky