Hlasohrátky

Úterý 17.30 - 19.00

Vyšehrad MŠ Indigo kids

Štulcova 1, Praha 2

Cena 200 Kč

Otevřená hlasová dílna pro všechny, kteří mají či nemají zkušenost se zpěvem, pro všechny, kteří mají chuť zpívat! Pro pravidelné i nepravidelné návštěvníky.

Přijďte do kruhu mužů i žen, odhodlaných i stydlivých, objevovat svůj hlas, učit se ho nesoudit, přijmout ho a tím zdokonalovat jeho krásu. Hrajeme si, radujeme se z tvorby, improvizujeme a splýváme v souzvuku. Učím techniku: přirozená tvorba hlasu, opakuji při-rozená čili každý zdravý tvor, kdo se narodil, tuto techniku ovládal, v lepším případě stále ovládá. (Miminko, malý uzlíček, dokáže hlasitě a vytrvale upozorňovat na svůj diskomfort, příroda to tak zařídila.) Věřím, že každý má krásný hlas a může obšťastnit sebe či druhé písní, jen někomu to jde snáze a někdo potřebuje více času k získání důvěry v sebe sama. Zpíváme vícehlasně písně české, africké, indiánské, písně tradiční, vymyšlené i přítomné. Setkání druhých lidí na stejné lodi je obohacením nás všech. Zakončujeme kruh pozitivní afirmací: Můj hlas se otvírá!

© 2016 LuHawa 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky