Já a moje zelené piano

Možná jste mě mohli slyšet hrát před 20 lety těsně před zavíračkou v nějakém zapadlém klubu. Možná dnes někde u pouličního piana, díky, Kobzo. Nejraději si však hraji sama doma.

Když nejsem s naší fenkou Joy v lese, když nehraju fotbal se syny, když nevařím a neperu, pak sedím u svého zeleného piana a skládám písně a skladby inspirované životem. Zpívám o mužích, o láskách sladkých i hořkých, o bláznivých momentech, o cestách a nevyřčených touhách. Zpívám poezii vysokého nebe a o tom, jak se rodí hvězdy. Když hraji, jsem Boží nástroj, zesilovač vašich snů. Přijďte na koncert znovuprožít vaše příběhy.

Připravujeme společně s Richardem Vítem zvaným VítR, který mě doprovází na bicí soupravu, projekt Královna a Šašek. V našem království poetických duší  uvidíte a uslyšíte trochu divadelní improvizace, trochu vážné hudby a meditace, trochu legrace. Určitě si i zazpíváte a pro ty odvážnější budou na závěr připravené mikrofony. Aktuality vám poví kdy a kde.

© 2016 LuHawa 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky